Důležité informace

Termín a místo:

Na informaci se pracuje.


 

Pro koho je kurz určen:

Pro mladé středoškoláky, kteří po letních prázdninách budou stále studovat na střední škole (1. – 4.ročník).

 


 

Cena: Na informaci se pracuje.

Víme, že cena může být jedním z rozhodujících faktorů, proč na kurz jet nebo nejet. Taky jsme byli studenti a ještě si pamatujeme, jakou dá práci pár tisícovek z kapesného nebo brigád našetřit.

Snažili jsme se Ti proto vyjít vstříc a cenu kurzu snížit na minimum, aniž bychom museli jakkoliv ukrajovat z jeho vysoké kvality nebo Tvého pohodlí.

Díky grantu z Lipnického stipendijního fondu se nám to podařilo! A tímto členům LSF mockrát děkujeme. Díky nim Ti totiž můžeme nabídnout cenu … ,- Kč za kurz, což je za nás úplná bomba!

Za tuto cenu dostaneš: 10 dní nabitých zážitky, ubytování, kompletní stravu, pojištění, „vytuněný“ program, materiálové vybavení (pokud bude potřeba) a jako bonus čas, energii, pozornost, zkušenost a nadšení instruktorského týmu.

 

Pokud je i tak pro tebe cena kurzu vysoká, nabízíme Ti další možnosti:

1. Vezmi si od Lipnického stipendijního fondu bezúročnou půjčku na celou částku za kurz a postupně ji splácej. Na délce splátkového kalendáře a konkrétní splátce se s LSF dohodneš osobně nebo mailem. Je to skvělá příležitost, jak vzít zodpovědnost za pačesy a dokázat si, že na to máš.

2. Požádej LSF o stipendium. Napiš žádost, ve které vysvětlíš svojí životní situaci a důvod, proč o příspěvek žádáš. O přidělení a výši prostředků rozhodují každoročně správci fondu.

Podrobný návod, jak postupovat, nalezneš ZDE.
Držíme palce!


 

Doprava:

Dopravu na kurz a zpět si účastníci hradí sami. Místo a čas začátku kurzu bude včas upřesněno.

Dopravit se na kurz je možné několika způsoby:
– účastník se na kurz dopraví po vlastní ose vlakem nebo autobusem
– účastníka na kurz přivezou rodiče
– účastník pojedena kurz spolu s dalšími účastníky vlakem z pražského Hlavního nádraží v doprovodu člena týmu

Nedoporučujeme vlastní dopravu autem!